TürkçeEnglish

Hakkımızda

Ünlü Mühendislik Mak. San. Tic. Ltd. Şti. 1982 yılında makina mühendisi Bünyamin Ünlü tarafından kurulmuştur. Bugün şirket 35 yıllık tecrübesi ile mekanik tesisat tasarımı sektöründe öncü bir firma konumundadır.

Ünlü Mühendislik 35 yıllık tecrübesi ile, lüks otel yapılarından, yüksek binalara, hijyenik ameliyathane projelerinden, alışveriş merkezlerine, ofis yapılarından havaalanlarına kadar çok geniş bir yelpaze de tasarım hizmeti vermektedir. Bunların dışında hastane yapıları, iş merkezleri, üniversiteler, spor salonları, eğitim kurumları, belediye hizmet binaları ve özel sistemler içeren endüstriyel tesisler de tasarım hizmeti verdiği yapılar arasında bulunmaktadır.

Ünlü Mühendislik, tasarladığı projeler de çağın ihtiyaçlarına uygun olarak, gerek ilk yatırım maliyeti gerekse işletme maliyetini göz önünde bulundurarak enerji etkin binalar tasarlamaktadır. Ünlü Mühendislik genç ve dinamik kadrosu ile kaliteli ve doğru tasarımlar yapmakta, kurumsal kimliği ile de tecrübesini işlerine yansıtmaktadır.